صفحه اصلي > قرآن و عترت  دبیرخانه شورای هماهنگی فعالیت های قرآن و عترت دانشگاه های کشور
چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
ارتباط

اخبار > نفرات برتر سی امین جشنواره قرآن و عترت معرفی شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

نفرات برتر سی امین جشنواره قرآن و عترت معرفی شدند

نفرات برتر سی امین جشنواره قرآن و عترت معرفی شدند

در بخش شفاهی

 

برادران :

 

حفظ کل قرآن کریم:

مجتبی فرد فانی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه اول

رضا نژاد تبریزی از وزارت علوم رتبه دوم

علیرضا سامری از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه سوم

 

رشته حفظ 20 جزء:

جلال رضایی از وزارت علوم رتبه اول

محمد رضا رضایی از وزارت علوم رتبه دوم

امیرحسین عطار زاده از وزارت علوم رتبه سوم

 

رشته حفظ 10 جزء:

مصطفی مرادی از وزارت علوم رتبه اول

حمید جهانشاهلو از وزارت علوم رتبه دوم

احمد برزگر نصرآبادی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه سوم

 

رشته حفظ  5 جزء:

بهمن محمدی از دانشگاه پیام نور رتبه اول

حسن رفیعی اصل از دانشگاه جامع علمی کاربردی رتبه دوم

میلاد احمدوند از وزات علوم رتبه سوم

 

در رشته قرائت ترتیل:

مجید فقیه از وزارت علوم رتبه اول

ابوالفضل خلیلی از وزارت بهداشت رتبه دوم

بهنام رحمانی از دانشگاه پیام نور رتبه سوم

 

رشته قرائت تحقیق:

حسین رفیعی از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه اول

مهدی غلام نژاد از دانشگاه پیام نور رتبه دوم

سعید پرویزی از دانشگاه پیام نور رتبه سوم

 

بخش اذان:

عباس سروری از دانشگاه جامع علمی کاربردی رتبه اول

فریبرز اسکندی از دانشگاه جامع علمی کاربردی رتبه دوم

مصطفی فلاح از وزارت علوم رتبه سوم

 

خواهران:

 

رشته حفظ کل :

زهرا قربانی از وزارت علوم رتبه اول

طاهره نایبی موحد از وزارت علوم رتبه دوم

زهرا محبی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه سوم

 

رشته حفظ 20 جزء :

فرزانه صادقی رتبه اول

زهرا چراغچی از دانشگاه آزاد رتبه دوم

مهدیه شمسی از وزارت علوم رتبه سوم

 

رشته حفظ 10 جزء:

فائزه سادات قریشی نسب از وزارت علوم رتبه اول

آرزو اسلامی نعمت آباد از دانشگاه آزاد رتبه دوم

هانیه حاجی زاده از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه سوم

 

رشته حفظ 5 جزء:

فرزانه شکوهیان از دانشگاه فرهنگیان رتبه اول

فاطمه مطهری از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه دوم

معصومه زیبنده از وزارت بهداشت رتبه سوم

 

رشته قرادت تحقیق :

سنا منبوهی از وزارت علوم رتبه اول

زهرا حسین پور از وزارت علوم رتبه دوم

اعظم غلامی از دانشگاه آزاد رتبه سوم

 

رشته قرائت ترتیل:

فرزانه کلامی از وزارت علوم رتبه اول

فهیمه گلپایگانی از وزارت علوم رتبه دوم

آذرمان صادقی ناو از دانشگاه پیام نور رتبه سوم

 

رشته مداحی :

هاجر خورشیدی از دانشگاه پیام نور رتبه اول

سیده سکینه هاشمی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه دوم

زهرا کلیوند از وزات علوم رتبه سوم

بخش کتبی

 

رشته احکام :

علی شوکتی نیا از وزارت بهداشت رتبه اول

زهرا منصوری از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه دوم

الهه فدایی از وزارت بهداشت رتبه سوم

 

رشته آشنایی با سیره معصومین (ع)

علی محمد صالحی از وزارت علوم رتبه اول

سحر محرابی از دانشگاه فرهنگیان رتبه دوم

زهرا رجب زاده از وزارت بهداشت رتبه سوم

 

رشته آشنایی با ترجمه و مفردات قرآنی :

سعیده یزدانی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه اول

محمدرضا ابراهیمیان از وزارت علوم رتبه دوم

پریوش زارع از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه سوم

 

رشته آشنایی با مفاهیم قرآنی :

عارف پیشه ور رتبه اول

علی سوخگی رتبه دوم

حکیمه یاری رتبه سوم

 

رشته آشنایی با احادیث و ادعیه

علیرضا چکشیان خراسانی از وزارت علوم رتبه اول

مینا محمدی از وزارت علوم رتبه دوم

سید عادی قدس علوی از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتیه سوم

 

بخش ارسال آثار :

 

ادبی :

رشته داستان نویسی :

مرتضی اسدی مرام از دانشگاه آزاد رتبه اول

خدیجه محمدی از دانشگاه آزاد رنبه دوم

مینا عبداللهی درشکی از دانشگاه آزاد رتبه سوم

 

رشته شعر :

رضا نیکوکار از دانشگاه علمی کاربردی رتبه اول

محمد زارعی تجره از دانشگاه پیام نور رتبه دوم

فرحناز حمزه از وزارت علوم رتبه سوم

 

در رشته فیلمنامه :

علی زارع کار از از دانشگاه علمی کاربردی رتبه اول

کاظم رستمی از دانشگاه علمی کاربردی رتبه دوم

محمد نصرتی از دانشگاه فرهنگیان رتبه سوم (مشترک)

زهرا سپهری از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم رتبه سوم (مشترک)

 

در رشته نمایشنامه :

محمود مهدوی از دانشگاه علمی کاربردی رتبه اول

محمد کاظم قائدی از دانشگاه فرهنگیان رتبه دوم

مهرداد بهزادی از دانشگاه آزاد رتبه سوم

 

هنری :

در رشته پویانمایی :

محمد شیری از دانشگاه علمی کاربردی رتبه دوم

یاسر محدثی از دانشگاه علمب کاربردی رتبه سوم (مشترک)

حمید رضا مجیدی از دانشگاه آزاد رتبه سوم (مشترک)

 

در رشته تذهیب :

مهدی ستاریان از وزارت علوم رتبه اول

زهرا رسولی براردهی از وزارت علوم رتبه دوم

فاطمه سعیدی از دانشگاه پیام نور رتبه سوم

 

در رشته خوشنویسی :

اصغر شریفی ریگی از وزارت علوم رتبه اول

محمد الماسی از دانشگاه علمی کاربردی رتبه دوم

محمود رباظجری ار دانشگاه علمی کاربردی رتبه سوم

 

در رشته ظراحی پوستر :

سید مهدی اسلامی زیدانلو از دانشگاه پیام نور رتبه اول

رقیه باوفا از وزارت علوم رتبه دوم

زهرا کیانی ابری از دانشگاه فنی و حرفه ای رتبه سوم

 

در رشته عکاسی :

علیرضا پیوندی از دانشگاه آزاد رتبه اول

پریناز کیانوش مقدم از دانشگاه فرهنگیان رتبه دوم

پریسا عابدی نیا از دانشگاه آزاد رتبه سوم

 

در رشته فیلم کوتاه :

محمد حمزه ای از دانشگاه علمی کاربردی رتبه اول

سعید نجاتی از دانشگاه علمی و کاربردی رتبه دوم

سرکوت نیکدل از دانشگاه فرهنگیان رتبه سوم

 

در رشته معرق و منبت :

مهدی نامور از دانشگاه پیام نور رتبه اول

زهرا منصوری از وزارت علوم رتبه دوم

محمد مسیبی از وزارت علوم رتبه سوم

 

در رشته نقاشی:

پروین بیرانوند از دانشگاه علمی و کاربردی رتبه اول

آسیه گونه زاده از از دانشگاه علمی و کاربردی رتبه دوم

مهدی سعیدی از دانشگاه آزاد رتبه سوم

 

در رشته نماهنگ :

محمد زند سلیمی از دانشگاه فرهنگیان رتبه اول

امیررضا ورامینی از دانشگاه آزاد رتبه دوم

 


١٤:٠١ - يکشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٤    /    عدد : ٤٦٦٠١٦    /    تعداد نمایش : ٦٩٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




 

سامانه