صفحه اصلي > اخبار  مديريت فرهنگي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦
ارتباط

اخبار > راه اندازي مركز قرآن و عترت دانشگاه جامع علمي كاربردي/كاربردي سازي علوم
 


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازي مركز قرآن و عترت دانشگاه جامع علمي كاربردي/كاربردي سازي علوم

دکتر محمدحسین امید در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی در قم گفت: مرکز قرآن و عترت این دانشگاه راه اندازی شده که علاوه بر برنامه ریزی و اجرای فعالیتهای قرانی در ستاد دانشگاه، فعالیتهای قرانی واحدهای استانی و مراکز علمی کاربردی را نیز مدیریت و پیگیری می کند.

وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی توجه به فعالیت های قرآنی در کشور روز به روز توسعه بیشتری یافته است، افزود: این دانشگاه درحال برنامه ریزی برای کاربردی سازی علوم قرآنی و دروس معارف است.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: تلاش میکنیم در این دانشگاه علوم قرآنی و دروس معارف را متناسب با نیازهای جامعه و مشاغل مختلف کاربردی سازی کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی-کاربردی، دکتر امید خاطرنشان کرد: به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی دروس معارف و قرآن در این دانشگاه کاربردی می شود و این برنامه از سال جاری به صورت آزمایشی در چند مرکز دانشگاه اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم کاربردی سازی علوم قرانی و دروس معارف را از سال آینده در تمامی مراکز این دانشگاه اجرایی کنیم.


منبع: ایسنا


١٥:٢٩ - يکشنبه ١٨ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠٤٣٩٣    /    تعداد نمایش : ١٦٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
 

سامانه